Půjčovna chladící a výčepní techniky od firmy Lindr

Výčepní zařízení PYGMY 25/K s vestavěným kompresorem
vycepni zarizeni1 Výčepní zařízení PYGMY 25/K s vestavěným vzduchovým kompresorem je určeno k profesionálnímu chlazení piva, stáčení piva a podávání kvalitně vychlazeného piva v domácím prostředí a menších zahradních party. Výčepní zařízení PYGMY 25/K svým výkonem 20-25 l/hod. a malými rozměry 160 x 330 x 295mm tvoří špičku mezi domácími stolními chladiči na pivo. Chladící výkon pivního chlazení PYGMY 25K/K je 20-25 l/hod. (30-50 kvalitně vychlazených piv během jedné hodiny). Kvalitně vychlazené pivo je připraveno v thermobloku již po 2-4 min. od zapnutí výčepního zařízení.

 

Výčepní zařízení KONTAKT 40/K s vestavěným kompresorem
vycepni zarizeni2 Výčepní zařízení KONTAKT 40/K svým výkonem 35-40 l/hod., malými rozměry a vzduchovým systémem otevírá nové možnosti v profesionálním komerčním využití. Chladící výkon průběžný 35-40 l/hod. max. 50 l/hod. (70-100 kvalitně vychlazených piv během 1 hodiny). Tento chladič je vybaven zcela ojedinělým systémem tichého vestavěného, velice kvalitního vzduchového kompresoru, který obsahuje tlumič, molekulový filtr nasávaného vzduchu. Kvalitně vychlazené pivo je připraveno v thermobloku již po 5-8 min. od zapnutí přístroje. 2 ks madel umístěné na vrchní části chladiče umožňují snadnější manipulaci.

 

Cena zapůjčení na celý víkend (pátek - neděle) 400 Kč.
Cena zapůjčení na jeden den 200 Kč.

 

Párty pípa Lindr
vycepni zarizeni3 Výčepní Párty pípa slouží k jednoduchému stáčení piva. Sud tlakujeme pomocí vestavěné pumpy. Nemá žádné chlazení, proto doporučujeme sud v první řadě vychladit. Výkon pípy je neomezený. Vhodné použití je například tam kde není přístup k elektrickému proudu.

 

Cena zapůjčení na celý víkend (pátek – neděle) 50 Kč.
Cena zapůjčení na jeden den 50 Kč

 

  • Ceny jsou uvedeny vč. DPH
  • V ceně je zapůjčen i potřebný naražeč vč. celého setu
  • Chlazení zapůjčujeme výhradně k zakoupenému pivu v naší společnosti, samostatně Výčepní zařízení ani Párty pípy nepůjčujeme.